Władze Federacji

PREZYDIUM RADY FEDERACJI KADENCJI 2014-2018: 

Bogdan Smołucha – TC Dębica SA – Przewodniczący Federacji
Stanisława Rzepka – Grupa Azoty S.A.. Tarnów  – Wiceprzewodnicząca Federacji
Wiesław Kosiba – PPG Polifarb Cieszyn SA  – Wiceprzewodniczący Federacji
Jerzy Laszkiewicz – PERN  S.A.  Płock
Kazimierz Stępiniski – Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp.z.o.o Oddział Sekurit Transport Division w Żarach
Paweł Krajewski – Ciech Soda Polska S.A.   Inowrocław
Mirosław Pomorski – Grupa Azoty Zakłady Azotowe ,, Puławy ”
Krzysztof Mańkowski – Stomil  S.A. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej z głosem doradczym
Stokfisz Piotr – Anwil  S.A.  Włocławek
Osowski Tomek – Sempertrans  Bełchatów Sp.z.o.o.

RADA FEDERACJI KADENCJI 2014-2018:
Bogdan Smołucha –  TC Dębica SA – Przewodniczący Federacji
Stanisława Rzepka – Grupa Azoty S.A.. Tarnów – Wiceprzewodnicząca Federacji
Wiesław Kosiba – PPG Polifarb Cieszyn SA – Wiceprzewodniczący Federacji
Bogdan Połącarz – Synthos  Dwory  Sp. z.o.o.  Oświęcim
Bożena Borys – Grupa Azoty Zakłady Azotowe  Kędzierzyn S.A.
Marian Rachelski – Kotłomontaż Sp.z.o.o  Siemianowice Śląski
Krzysztof Rogowski – Michelin Polska S.A.  Olsztyn
Mirosław Pomorski – Grupa Azoty Zakłady Azotowe ,, Puławy ”
Jerzy Gośliński – Grupa Azoty Zakłady Chemiczne  ,,Police” S.A.
Stanisław Skrobacki – Ciech Soda Polska S.A.   Inowrocław
Józef Bieniek – Lerg  S.A.  Pustków
Aleksandra Kliszkowiak – STOMIL- Poznań S.A.
Tomasz Osowski – Sempertrans  Bełchatów Sp.z.o.o.
Kazimierz Stępiński – Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp.z.o.o Oddział Sekurit Transport Division w Żarach
Krzysztof Tatarzyński – Opoczno I  Sp.z.o.o.
Zdzisław Kędzierski – PKN Orlen Szczecin
Piotr Stokfisz – Anwil  S.A.  Włocławek
Waldemar Janczarski – Velvet  CARE  Sp.z.o.o.  Klucze
Mariusz Szostak – AkzoNobel Fabryka Farb i Lakierów Pilawa
Stefan Rogiewicz – Anwil  S.A.  Włocławek
Krzysztof Mańkowski – Stomil  S.A. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej z głosem doradczym
Paweł Krajewski – Ciech Soda Polska S.A.   Inowrocław
Anna Serwatka – Grupa Azoty S.A .Tarnów
Filipek Julian – Alwernia S.A. Zakłady Chemiczne Alwernia

KOMISJA REWIZYJNA  KADENCJI 2014-2018:

Krzysztof Mańkowski  – Stomil  S.A. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego  – Przewodniczący Komisji
Zdzisław Matysiak – Opoczno  I  Sp.z.o.o.– Sekretarz Komisji
Roman Frej – Huta Szkła Kryształowego Zawiercie